Atribuită Cumpărare directă

Denumire comercială PABAL 100 micrograme/ml DCI: CARBETOCINUM Forma farmaceutică SOL INJ. Concentrația 100micrograme/ml Acțiune terapeutică: HORMONI AI LOBULUI POSTERIOR HIPOFIZAR OXITOCINA SI ANALOGI Ambalaj Cutie cu 5 flac. x 1 ml sol. inj. TERMEN DE EXPIRARE: 31.12.2021.

Număr anunț
DA26715412
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33641200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517,30 RON
Valoare atribuită
517,30 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

517,30 RON

din 517,30 RON estimat