Atribuită
Cumpărare directă
pipetor Pipetus cu acumulator, 5 viteze, volum de tragere: 0.1-200 mL, 240 Volt,Promo Pipetor Pipetus Akku Hirschmann Laborgeräte GmbH & Co9283958- 9907200 pipetor cu acumulator, 5 viteze, volum de tragere: 0.1-200 mL, 240 Volt,compatibil cu pipete de unica folosinta destinate culturilor celulare, cu pipete pasteur, baterie functionala 50 h non-stop, incarcator, membrana hidrofoba PTFE cu pori de 0,2 µm/PIPETE AUTOMATE CU VOLUM REGLABIL - JAPONIA 0,1- 2.5µl 0.1~2 0.002 1190 lei:(1BUC)/ 0,5- 10µl 0.5~10 0.01 1190 lei :(3BUC)/ 2- 20µl 2~20 0.02 1190 lei J :(2BUC)/10- 100µl 10~100 0.1 1190 leI :(3BUC)/20- 200µl 20~200 0.2 1190 lEI :(2 BUC)/100- 1000µl 100~1000 1 1190 lei ;(3BUC)
- Număr anunț
- DA26729423
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.520 RON
- Valoare atribuită
- 18.520 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.