Atribuită
Cumpărare directă
ADV1179169-Piese auto Dacia Logan-UU1LSDJJH36996625-2006: 1.Intrerupator ( comutator) inchidere/deschidere geam stanga fata: 1 buc x 11.00 RON, fara TVA 2.Intrerupator ( comutator) inchidere/deschidere geam dreapta fata: 1 buc x 11.00 RON, fara TVA si Piese auto Dacia Logan-UU1KSDEW542573376-2009: 1.Disc frana fata diametru 260 mm ventilat, OE: 2 buc x 92 RON =184 RON, fara TVA 2.Placute frana fata, cu arc, OE: 1 set x 58 RON, fara TVA 3.Punte spate complete: 1 buc x 611 RON, fara TVA 4.Geam oglinda dreapta: 1 buc x 16 RON, fara TVA 5.Saboti frana: 1 set x 54 RON, fara TVA 6.Autoreglaj saboti frana, OE: 2 set x 47 RON = 94 RON, fara TVA 7.Cilindru frana spate, OE: 2 buc x 107 RON, fara TVA = 214 RON, fara TVA 8. Surub suspensie brat fata cu piulita, ASAM: 4 buc x 4 RON = 16 RON, fara TVA ( s-a acceptat ASAM, deoarece BOSCH nu produce suruburi) si Piese auto Dacia Logan-UU1KSD9L547555190-2012: 1.Filtru aer, OE: 1 buc x 23 RON, fara TVA 2.Filtru ulei, OE: 1 buc x 11 RON, fara TVA 3.Filtru polen, OE: 1 buc x 36 RON, fara TVA 4.Filtru motorina, OE: 1 buc x 64 RON, fara TVA 5.Placute frana cu arc, OE: 1 set x 58 RON, fara TVA 6.Bec auto H4-12v, NARVA: 50 buc x 5.5 RON= 275 RON, fara TVA 7.Bec auto w5w-12v, NARVA: 80 buc x 0.5 RON = 40 RON, fara TVA Total: 1776 RON, fara TVA
- Număr anunț
- DA26706748
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.776 RON
- Valoare atribuită
- 1.776 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.