Atribuită
Cumpărare directă
Pachet consumabile 29.10.2020: 1. CUVETTES SEGMENTS RACK P400 (450 segmente a 12 celule), cod: A11A01891, UM: BUC, cantitate: 4, P.U. 2.500,00 lei/buc, P.T. 10.000,00 lei; 2. SAMPLE CUP-BLUE - PAC X 1000 BUC, cod: A11A01765, UM: PAC, cantitate: 1, P.U. 206,47 lei/pac, P.T. 206,47 lei; TOTAL: 10.206,47 lei / pachet (fără TVA)
- Număr anunț
- DA26709997
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.206,47 RON
- Valoare atribuită
- 10.206,47 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.