Atribuită
Cumpărare directă
Nr. crt. Denumire produs Cantitate UM Pret fara TVA Total fara TVA 1 Agrafe 28mm 100/cutie Forster Cutie 35 0.69 24.15 2 Agrafe 50mm 100/cutie Forster Cutie 5 1.8 9 3 Aparat banda corectoare 5mmx8m BLISTER 12 2.2 26.4 4 Biblioraft A4 PP 75mm Forster Buc 24 4 96 5 Banda adeziva hartie 50mmx50m ROLA 1 7.9 7.9 6 Banda adeziva hartie 25mmx50m ROLA 3 5.9 17.7 7 Caiet A5 spirala 80 file Forster BUC 5 2.8 14 8 Calculator birou Osalo 12 dig OS-1200V BUC 1 19.9 19.9 9 Capsator 24-26/6, 20 file C20 BUC 3 3.42 10.26 10 Capse #24/6 1000/cutie Forster Cutie 20 0.6 12 11 Clip 51mm (2") 12/cutie Forster Cutie 4 6.9 27.6 12 Fluid corector NN 20ml BUC 5 1.4 7 13 Creion guma BUC 5 0.19 0.95 14 Creion mecanic Rotring Tiky Buc 1 9.4 9.4 15 Rezerva cub alb hartie 400 file Forster BUC 4 2.2 8.8 16 Cutie ambalare carton C3 Natur, 330 L x 250 l x 230 h mm BUC 100 1.9 190 17 Decapsator Forster BUC 1 1.1 1.1 18 Dosar alb cu sina Forster BUC 170 0.24 40.8 19 Dosar plastic sina cu gauri BUC 50 0.3 15 20 Dosar plastic sina cu gauri BUC 75 0.3 22.5 21 Textmarker Forster Buc 2 0.42 0.84 22 Textmarker 4cul/set Forster Set 9 3 27 23 Banda cauciuc 100g/punga Buc 2 3.9 7.8 24 Foarfeca 16cm BUC 2 2.5 5 25 Folie protectie documente A4 Standard 100/set SET 11 4.95 54.45 26 Hartie copiator A4 500 coli/top TOP 182 10.2 1856.4 27 PageMarker 12x45mm 5 culori/set 125 file Forster BUC 34 1.7 57.8 28 Lipici stick 9g BUC 4 0.5 2 29 Mapa A4 plastic 15mm cu elastic BUC 2 2.4 4.8 30 Marker CD/DVD Ico BUC 2 1.5 3 31 Marker p
- Număr anunț
- DA26711100
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI 7179966)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.912,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.912,28 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.