Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs: Cristalizatoare Marienfeld, 20 ml, 10 buc/1 pk 4201403 - Exsicator din sticla Marienfeld, Ø 150 mm Exsicator sticla borosilicata 3.3 Simax, Ø 150 mm Exsicatorul este ideal pentru procese de uscare si decantare Realizat din sticla borosilicata 3.3 Simax Rezistenta chimica foarte buna Dilatare termica minima Rezistenta mare la socurile termice Autoclavabil Capac cu maner din plastic, fara robinet Termen livrare : maxim 30 zile Garantie: conform legislatiei nationale Beneficiar: UBB, Director proiect prof. David Daniel Responsabil Achizitie: Catalin Petcu Va rugam sa precizati pe colet numele beneficiarului sau/si responsabil achizitie.
- Număr anunț
- DA26725770
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.418,61 RON
- Valoare atribuită
- 1.418,61 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.