Atribuită Cumpărare directă

Pachest sticlarie si consumabile de laborator : ANSE CALIBRATE 1 MICROLITRU HIPS 10PC/PACK 1000 BUC 1 230.61 230.61 lei ANSE CALIBRATE 10 MICROLITRI HIPS 10PCS/PACK 1000 BUC 1 230.61 230.61 lei STICLA LABORATOR CU CAPAC CF ISO 500 ML 5 13.75 68.75 lei STICLA LABORATOR CU CAPAC CF ISO 250 ML 10 11.50 115.00 lei STICLA LABORATOR CU CAPAC CF ISO 100 ML 10 9.80 98.00 lei MANUSI DE UNICA FOLOSINTA NITRIL FARA PUDRA SENSITIVE - MARIMEA M 3 60.00 180.00 lei ROLA HARTIE pH 1-11 1 32.72 32.72 lei PIPETE PASTEUR STERILE 7 ML 100 BUC 1 23.36 23.36 lei MICROPIPETA VOLUM VARIABIL 1000 - 5000 µl 1 188.00 188.00 lei VARFURI MICROPIPETE 1-5 ML VARIANTA GILSON 2 64.75 129.50 lei TUBURI PCR DNAse, RNAse FREE CAPAC PLAT 0,5 ML 1 141.95 141.95 lei MICROTUBURI CENTRIFUGA DNAse, RNAse FREE 1,5 ML 1 103.76 103.76 lei MICROTUBURI CENTRIFUGA DNAse, RNAse FREE 2 ML 1 131.10 131.10 lei CUTIE DEPOZITARE MICROTUBURI 1 17.33 17.33 lei STATIV MICROTUBURI 0,5/1,5 ML 2 22.75 45.50 lei TUBURI CENTRIFUGA PP 50 ML STERILE50 BUC 10 38.23 382.30 lei TUBURI CENTRIFUGA PP 15 ML STERILE 50 BUC 10 32.91 329.10 lei Dezinfectant suprafete 1 62.00 62.00 lei

Număr anunț
DA26693880
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.509,59 RON
Valoare atribuită
2.509,59 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.509,59 RON

din 2.509,59 RON estimat