Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire comercială/concentrație Cod produs UM Cantitate Pret unitar 1. Control Normal biochimie, A11A01653, Kit, Cantitate 1, P.U. 634.00 Lei 2. Control Patologic biochimie, A11A01654, kit, Cantitate 1, P.U. 710.00 Lei 3. Fibrinogen calibrator, DB-OQVK11, Kit, Cantitate 1, P.U. 945.75 Lei 4. PT Multi Calibrator, OPAT03, Kit, Cantitate 1, P.U. 929.67 Lei 5. Trigliceride, A11A01640, Kit, Cantitate 1, P.U. 140.00 Lei 6. Proteine totale, A11A01932, Kit, Cantitate 1, P.U. 43.34 Lei 7. CRP. A11A01611, Kit, Cantitate 1, P.U. 282.00 Lei 8. Acid uric, A11A01670, Kit, Cantitate 1, P.U. 79.00 Lei 9. Creatinină, A11A01933, Kit, Cantitate 3, P.U. 49.13 Lei 10. Uree, A11A01641, Kit, Cantitate 1, P.U. 57.00 Lei 11. Colesterol, A11A01634, Kit, Cantitate 1, P.U. 81.00 Lei 12. Glucoză, A11A01668, Kit, Cantitate 1, P.U. 50.00 Lei 13. Factor reumatoid, A11A01613, Kit, Cantitate 1, P.U. 320.00 Lei 14. Fosfatază alcalină, A11A01626, Kit, Cantitate 1, P.U. 33.97 Lei 15. Magneziu, A11A01646, Kit, Cantitate 1, P.U. 30.00 Lei 16. Clean Chem, A11A01789, Kit, Cantitate 1, P.U. 403.79 Lei 17. Deproteinizant, A11A01754, Kit, Cantitate 1, P.U. 105.00 Lei 18. Bilirubină Totală, A11A01639, Kit, Cantitate 1, P.U. 47.00 Lei TOTAL: RON 5.038,91 Lei
- Număr anunț
- DA26730442
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.038,91 RON
- Valoare atribuită
- 5.038,91 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.