Atribuită
Cumpărare directă
Panou protectie cu montare pe birou, plin (fără fantă), realizat din plexiglas transparent cu grosimea de 3 mm, cu dimensiunea de 65x60 cm (65 cm lungime x 60 cm înălțime), cu elementele de suport cu grosimea de 10 mm și lungimea de 20 cm”. Produsele vor fi insoțite de factura fiscala și declaratie de conformitate, calitate si garantie.
- Număr anunț
- DA26699813
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.055 RON
- Valoare atribuită
- 2.055 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.