Atribuită Cumpărare directă

CHIUVETA INOX COMPACHIUVETA INOX COMPACT 20 LEI 7366 ,5066CT 20 LEI 7366 ,5066

Număr anunț
DA26730589
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Dizabilitati Urlati (CUI 33360502)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587,54 RON
Valoare atribuită
587,54 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

587,54 RON

din 587,54 RON estimat