Atribuită Cumpărare directă

ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 1 fir trimmy Hva 2,7mmX240m Opti Round Buc 1 sina de ghidaj Hva 15" 1,5mm 325 Buc 1 lant 15".325 1,5mm 21LPX Buc 1 pila rotunda 4,8mm Oregon Buc 1

Număr anunț
DA26719192
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA ROMANA (CUI 4562206)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,06 RON
Valoare atribuită
468,06 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,06 RON

din 468,06 RON estimat