Atribuită
Cumpărare directă
1.RCA: OPEL ASTRA: Cap.cilindrica=1598, Putere=74, Nr.Locuri=5, Masa maxima=1670, TOTAL=460.79 RON 2. RCA: DACIA LOGAN: Cap.cilindrica=1461, Putere=55, Nr.Locuri=7, Masa maxima=1870,TOTAL = 376.48 RON Valabilitate: 08.11.2020 - 07.11.2021 Prima =837.27 RON
- Număr anunț
- DA26723005
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRIZBAV (CUI 15141180)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837,27 RON
- Valoare atribuită
- 837,27 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.