Atribuită Cumpărare directă

Denumire reper: CARTUS TONER ORIGINAL OEM HP NR.55X Producator:HP Cod producator:CE255X Tip Cartus:Cartus Compatibilitate:Original Tehnologie:Toner Culoare:Black Echipamente:HP LaserJet Enterprise 500 M525DN, LaserJet Enterprise 500 M525F, LaserJet Enterprise 500 MFP M525C, LaserJet P3010, LaserJet P3011, LaserJet P3015, LaserJet P3015D, LaserJet P3015DN, LaserJet P3015X, LaserJet Pro 500 MFP M521Dn, LaserJet Pro 500 MFP Capacitate (pag):12500 Numar Cartus:55X Impachetare:Single Pack Nume produs:CE255X Tip Capacitate Cartus:High Capacity Pentru detalii suplimentare va rog sa sunati la nr de tel. 0742402283 sau sa trimiteti un e-mail la adresa vanzari@itprint.ro; Pers. contact: GEORGE DAMALAN

Număr anunț
DA26706705
Autoritate contractantă
AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.160 RON
Valoare atribuită
1.160 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.160 RON

din 1.160 RON estimat