Atribuită Cumpărare directă

Ansamblu LED 530nm in montura, 370mW, 1000mA, cu driver si sursa de alimentare format din: a) LED 530nm, 370mW min, montat 1000mA cod M530L4 1 buc b) T Cube LED Driver cod LEDD1B 1 buc c) Sursa de alimentare 15 V, 2.4 A pentru un K-Cube sau T-Cube, cod produs: KPS101 1 buc

Număr anunț
DA26708141
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
31532920-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.292 RON
Valoare atribuită
3.292 RON
Data publicării
30.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.292 RON

din 3.292 RON estimat