Atribuită Cumpărare directă

Sunt incluse serviciile de consultanta necesare completarii cererii de finantare impreuna cu anexele aferente acesteia si informarea beneficiarului cu privire la conditiile de finantare. Sunt incluse si serviciile de management privind implementarea proiectelor.

Număr anunț
DA26713357
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE JUNCU MINIS (CUI 29049746)
Furnizor / câștigător
BUSINESS DEVELOPING GROUP SRL (CUI 19893984)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
03.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat