Atribuită
Cumpărare directă
Malaxor pentru parafina AR 100 – Baie de parafina, capacitate 100 l. Pretul include: cablu de alimentare, manual de utilizare, compartiment incalzire mobil, cronometru incorporat, setare temperatura, capacitate preparare 126 kg, sterilizare permanenta, malaxor incorporat, program special week end anuntul de publicitate ADV ADV1175888 / 14.10.2020, avand ca obiect cumpararea directa a Malaxor pentru parafina, organizata de Spitalul Clinic de Recuperare Medicina Fizica si Balneologie Fforie Nord, la data 16.10.2020.
- Număr anunț
- DA26711766
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.000 RON
- Valoare atribuită
- 31.000 RON
- Data publicării
- 02.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.