Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia urmatoarelor produse: - Manusi menaj latex, 1 per/set, marimea L, OTI, galbene, - 22 perechi - Dezinfectant Virucid Asevi Multisuprafete 5L -10 bidoane - Sapun lichid 5L -Green Tea - 4 bidoane

Număr anunț
DA26731125
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI 13267213)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
871,24 RON
Valoare atribuită
871,24 RON
Data publicării
03.11.2020 00:00
Data finalizării
05.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

871,24 RON

din 871,24 RON estimat