Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant maini pe baza de alcool, Soft Care Des E Spray Diversey, virucid, 20 litri COD : 101104048 - 1 BUC Sapun lichid Esenia 5 litri, alb perlat, miros liliac COD : KG-1000 - 3 BUC Hartie igienica Esenia celuloza Mini Jumbo 100 m COD : MJ0035 - 36 ROLE ( 3 BAXURI) Solutie curatare geamuri - Esenia Krystal Clear - 1 BUC RIVEX Clor, inalbitor 4 litri COD : 11002 - 2 BUC Dezinfectant pastile clorigen cu spectru larg de actiune, Solikloor 1kg COD : KLI899 - 2 BUC
- Număr anunț
- DA26727924
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "SFÂNTUL PETRU" COMUNA SAMPETRU DE CAMPIE (CUI 23173965)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 816,66 RON
- Valoare atribuită
- 816,66 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.