Atribuită Cumpărare directă

R1614 ARIPA PUI TAVA CONGELATA=18.2KG*10.64; R1552 PIEPT CURCAN DEZOSAT VID=5.6KG*19.72; R0760 PULPA PORC FARA OS VRAC REFRIGERATA=3.7KG*18.99; R0631 PULPE INFERIOARE CONGELATE TAVA=14.3KG*9.08; R0894 SALAM VICTORIA GASTRO=4KG*17.6; R0320 CASCAVAL CLASIC 450GR=7BUC*18.17; R0582 PIEPT PUI DEZOSAT TAVA CONGELAT=9.75KG*16.33; R0760 PULPA PORC FARA OS VRAC REFRIGERATA=4.4KG*18.99;

Număr anunț
DA26714728
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI 5288797)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944,62 RON
Valoare atribuită
944,62 RON
Data publicării
02.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

944,62 RON

din 944,62 RON estimat