Atribuită
Cumpărare directă
MATCTII5343 MATUROI BAMBUS BUC 10.00*16.81 MATCTII5435 GREBLA FRUNZE COADA LEMN BUC 2.00*21.01, 6984000119860 CUIER WP59-G0008 C26 ALUMINIU BUC 7.00*8.82, 6984000113240 SURUB R2 3 5*60 BUC 50.00*0.13 6984000029114 SURUB R2 3 5*20 BUC 60.00*0.04 5949004603761 VINCLU DE INBINARE 103768 000 BUC 20.00*2.86
- Număr anunț
- DA26728486
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337,81 RON
- Valoare atribuită
- 337,81 RON
- Data publicării
- 03.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.