Atribuită Cumpărare directă

Servicii de constatare si reparatie poste pneumatice 2 buc conform oferta nr.MBR_DSI20028008/28.10.2020 primita in baza anuntului publicitar ADV1179105

Număr anunț
DA26740391
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
Furnizor / câștigător
ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 32387569)
Cod CPV
45231510-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.499 RON
Valoare atribuită
16.499 RON
Data publicării
04.11.2020 00:00
Data finalizării
04.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.499 RON

din 16.499 RON estimat