Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse 10 2010551 TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA M 20,00 3,67 61,68 11,72 20 2013184 ROBINET COLTAR CU CAP CERAMIC 3/8-1/2 BUC 8,00 22,29 149,85 28,47 30 2000669 COT PP PRES 20X1/2FI BUC 8,00 3,37 22,66 4,30 40 2000630 COT PP PRES 20X1/2FE BUC 8,00 4,31 28,97 5,51 50 2000607 COT PP PRES 20X90 BUC 20,00 0,42 7,06 1,34 60 2000632 MUFA PP PRES 20 BUC 8,00 0,31 2,08 0,40 70 3021246 TEAVA SC. FLEX REZ SEMIINALT 1501FLEX BUC 8,00 18,00 121,01 22,99 80 3026928 REZERVOR LAGUNA UNO 9L 196892 PN BUC 4,00 100,00 336,13 63,87

Număr anunț
DA26667797
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,44 RON
Valoare atribuită
729,44 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,44 RON

din 729,44 RON estimat