Atribuită Cumpărare directă

Pachet Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) cu acces internet 24 luni" "• Tableta Lenovo Tab M10 HD (2nd Gen) si • SIM cu acces internet nelimitat la viteza 4G (fara scaderea vitezei) pe o durata contractuala de 24 luni. "231 eur (fara TVA) /pachet Tableta+SIM. 1 EURO = 4.8730 Lei

Număr anunț
DA26664847
Autoritate contractantă
COMUNA NUCET (CUI 4280345)
Furnizor / câștigător
TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.450,90 RON
Valoare atribuită
129.450,90 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.450,90 RON

din 129.450,90 RON estimat