Atribuită
Cumpărare directă
16.11.335 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M3-3.5×2.7 1 buc x 129.12 lei / buc 16.11.354 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M3.5-4×3 1 buc x 129.12 lei / buc 16.11.445 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M4-4.5×3.4 1 buc x 129.12 lei / buc 16.11.5649 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M5-6×4.9 1 buc x 129.12 lei / buc 16.11.6649 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M6-6×4.9 1 buc x 129.12 lei / buc 16.11.88 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M8-8×6.2 1 buc x 129.12 lei / buc 16.11.1010 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M10-10×8 1 buc x 129.12 lei / buc 16.11.129 - Bucsa de filetare cu compensare Gr.1 M12-9×7 1 buc x 129.12 lei / buc
- Număr anunț
- DA26690709
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- TOOL ONE SRL (CUI 17036823)
- Cod CPV
- 42675000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.032,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.032,96 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.