Atribuită Cumpărare directă

FILTRU MOTORINA TRACTOARE: 12 BUC X 2.90 RON. REFERAT NR.33805/19.10.2020 - 19.10.2020.

Număr anunț
DA26694322
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
STENMARSERV SRL (CUI 34884050)
Cod CPV
42913000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34,80 RON
Valoare atribuită
34,80 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34,80 RON

din 34,80 RON estimat