Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii de reparare utilaj buldoexcavator JCB 409 conform deviz nr 9446/20.10.2020 și incarcator frontal JCB 3 CX conform deviz 9409/19.10.2020

Număr anunț
DA26664325
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.202,45 RON
Valoare atribuită
4.202,45 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.202,45 RON

din 4.202,45 RON estimat