Atribuită
Cumpărare directă
Desktop Lenovo All in One V30a-24IML AIO, 23.8" FHD (1920x1080) WVA Anti-glare non - Touch, Intel Core i3-10110U (2C / 4T, 2.1 / 4.1GHz, 4MB), 8GB SO-DIMM DDR4, SSD 500GB , Integrated Intel UHD Graphics, Optical: None, Media Reader: 3-in-1, camera: 720p, Ethernet: Integrated 100/1000M; WLAN: RTL8822CE 11ac, 1x1 + BT5.0; Vesa Mount; USB Calliope Keyboard, USB Calliope Mouse Black; English (EU); PSU 65W 88% Adapter, Color: Black, Free DOS, 3 year
- Număr anunț
- DA26700363
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.880 RON
- Valoare atribuită
- 5.880 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.