Atribuită
Cumpărare directă
Clipuri Hemostatice din titan "Medium-Large" 120 buc/1 cutie, Electrozi EKG adult - 2200 buc, FESI ELASTICE 15/4 - 450 buc, Gel Ekg 250g - 20 buc, ROLA CEARCEAF HARTIE CU POLIETILENA 70X50 - 220 buc, Scutece nounascuti unica folosinta Happy 2-5kg 42buc/BAX - 2 bax, ALCOOL SANITAR TIP I si TIP II Aviz MS =OFERTA SPITALE= - 630 buc
- Număr anunț
- DA26663271
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33141120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.904,60 RON
- Valoare atribuită
- 6.904,60 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.