Atribuită Cumpărare directă

Adresa de livrare: CAMIN PERSOANE VARSTNICE, str. 8 Martie nr. 26 mun. Onesti, jud. Bacau pers. de contact: sef centru Gafita Cristina, tel. 0752 127 884

Număr anunț
DA26677206
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.083 RON
Valoare atribuită
1.083 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.083 RON

din 1.083 RON estimat