Atribuită
Cumpărare directă
Septolit V50 Biocid Gel dezinfectant pentru maini, 1 L Preparatul a fost formulat cu un agent de vascozitate natural, emolient, eficient, conferind o vascozitate optima si o mai buna performanta. Induce efectul de hidratare datorita continutului mare de glicerina. Compozitie: Alcool izopropilic (68.7 % w/w), apa glicerina clorura de benzalconiu (0.2 w/w), agent ingrosare, parfum, CI 42090. Instructiuni de utilizare: Se utilizeaza ca atare nediluat. Se aplica 2-3 picaturi in palma si se freaca mainile pana la absorbtia completa (min. 30 sec.) Nu necesita clatire. Nu usuca nainile . Depozitare: a se pastra la locuri curate, uscate, ferite de razele solare, la temperaturi de 10 - 25 C. Contine peste 70% alcool Grupa principala : 1; Tip produs:1; TP1: Produsele din această categorie sunt produse biocide utilizate pentru igiena umană, aplicate pe sau care intră în contact cu pielea umană sau cu pielea capului în scopul principal de a dezinfecta pielea sau pielea capului. Domeniu de utilizare: dezinfectant pentru maini destinat utilizarilor din domeniul agroalimentar, industrial, casnic si colectivitati. Efect: bactericid EN 1276, timp de contact 30 sec.
- Număr anunț
- DA26666856
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318083)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700,80 RON
- Valoare atribuită
- 700,80 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.