Atribuită Cumpărare directă

71356200-0 Servicii de asistenta tehnica (Rev.2), 71630000-3 Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2), 45259300-0 Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)

Număr anunț
DA26666794
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 UNIREA (CUI 24229509)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.650 RON
Valoare atribuită
3.650 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.650 RON

din 3.650 RON estimat