Atribuită
Cumpărare directă
SETUL DE 8 APARATE FABRICATE DIN OTEL GALVANIZAT, PREVAZUTE CU RULMENTI CU CAPETE CAUCIUCATE, VOPSITE IN CAMP ELECTROSTATIC, CU SUPORT METALIC PENTRU PRINDERE IN BETON, CE PERMIT UTILIZAREA IN AER LIBER , CU URMATOARELE CARACTERISTICI: 1) THE RIDER - Dimensiuni - 97x55x110 cm, INTARESTE PICIOARELE SI MUSCHII PECTORALI ; 2 ) SEATED LEG PRESS- Dimensiuni- 175x45x145cm, DEZVOLTA SI INTARESTE MUSCHII PICIOARELOR SI TALIEI; 3 ) ELIPTICAL CROSS TRAINER-Dimensiuni- 110x50x145cm, IMBUNATATESTE MOBILITATEA SI ADUCE COORDONARE SI ECHILIBRU CORPULUI; 4 ) AIR SKIER - dimensiuni- 120x90x145 cm , CRESTE GRADUL DE MOBILITATE A MEMBRELOR SUPERIOARE, INFERIOARE SI A ARTICULATIILOR ; 5) HIP TWISTER- Dimensiuni-140x140x135cm ,ANTRENEAZA TALIA SI AJUTA LA RELAXAREA MUSCHILOR TALIEI SI SPATELUI ; 6 ) DOUBLE SIT-UP BOARDS- Dimensiuni- 130x112x163 cm , INTARESTE MUSCHII ABDOMENULUI ; 7) PULL-DOWN CHALLENGER 160x70x220 cm, INTARESTE SI DEZVOLTA MUSCHII MEMBRELOR SUPERIOARE, PIEPT SI SPATE ; 8) AIR WALKER - dimensiuni- 110x46x148cm , IMBUNATATESTE MOBILITATEA, COORDONAREA SI ECHILIBRUL CORPULUI. Este inclusa si montarea unei suprafete de 32 metrii patrati de dale cauciucate pe o suprafara de beton armat. PREŢUL INCLUDE TRANSPORTUL ŞI MONTAJUL; LOCATIA : PARCUL TINERETULUI.
- Număr anunț
- DA26664806
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- JOANESFITOUT S.R.L. (CUI 42836401)
- Cod CPV
- 37440000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.400 RON
- Valoare atribuită
- 71.400 RON
- Data publicării
- 26.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.