Atribuită
Cumpărare directă
Întreținere drumuri agricole. Nivelare mecanizată a suprafața drumului.(Buldozer) Umplutură la suprafața drumului.(Buldoexcavator) Transport material.(Autobasculantă 20 tone) Compactare si finisare.(Cilindru compactor 8 tone) Observații: Material asigurat de către beneficiar(Balast, Piatra spartă, Nisip)
- Număr anunț
- DA26688406
- Autoritate contractantă
- Comuna Mihaileni (CUI 4246254)
- Furnizor / câștigător
- VMB BAU S.R.L. (CUI 41815800)
- Cod CPV
- 45233141-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.622,08 RON
- Valoare atribuită
- 36.622,08 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.