Atribuită Cumpărare directă

achiziţionarea unor „Polițe de asigurare facultative CASCO pentru două autovehicule din dotarea parcului auto”, conform caietului de sarcini atasat.

Număr anunț
DA26674233
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.867 RON
Valoare atribuită
1.867 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.867 RON

din 1.867 RON estimat