Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 SOLUTIE PARBRIZ -20C 5L PARFUMAT #2000000306193 #0096962008475 buc 4 11.6807 2 COZI LOPETI AUGMENT#2000000168623 buc 3 14.2017 3 LOPATA DREPTUNGHIULARA CU BORDURA FARA COADA #6421948358222 buc 3 15.042 4 LOPATA PATRATA GRI CU COADA #2000000331133 #2000000003061 buc 2 19.2437 5 BALAMA BANDA 30X1800 ZI #2000000197074 buc 1 8.3193 6 FOLIE 4200 X 0.12 CT#2000000085388 kg 3.2 5.4622 7 USA HORN PLATA 120X180 ALB #8606007201079 buc 1 41.9328 8 TUB NEON MASTER TL-D 18W-865 #8711500631770 buc 25 5.7983 9 LACAT ALAMA 50 CU TOARTA DIN OTEL CALIT #3150261920153 buc 5 33.5294 10 DISC DEB.EDGE 125X1.2X22.23MM DREPT #4014855193431 buc 5 4.1176 11 DISC TAIERE A960 125X1X22.23MM #4014855206544 buc 5 4.1176 12 BEC IQ-LED E27 A60 10.5W-CW #5905339272782 buc 10 10.8403 13 TEU EGAL ZINCAT 1``#6420330000091 buc 1 5.7983 14 CILINDRU SIGURANTA APLICAT AMPRENTA NATUR #5945405012805 buc 1 27.3109 15 CILINDRU 60 C 25-25 CU 3 CHEI UNIO #6420336228307 buc 1 21.4286 16 ROBINET SFERIC APA 1.2 DUBLU+SERVICI #5901095609565 buc 1 13.0252 17 REDUCTIE ZINCATA 1-1#2#6420330000657 buc 1 2.9412 18 SPRAY DEZGH.DEBL.YALE K2 GERWAZY 50ML #0000059054078 buc 2 6.6387 19 AEROSOL SLABIT SURUB 300ML PREVENT #5997074513718 buc 2 12.521 20 SPRAY DEZGHET PARBRIZ K2 ALASKA 300ML #5906534000064 buc 2 11.6807 21 ELECTROZI PATON RUTILICI 2X350(1KG) #4820191430440 buc 1 13.0252 22 SURUB DIN 7504 K 4,8 X 25 ZN (IMP) buc 100 0,0756 23 SURUB DIN 7504 K 4,8 X 45 ZN (IMP) BUC 50 0,1008 24 SURUB DIN 7504 K 4.8X35 ZN

Număr anunț
DA26667589
Autoritate contractantă
Comuna Cristesti (CUI 4323357)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
961,84 RON
Valoare atribuită
961,84 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

961,84 RON

din 961,84 RON estimat