Atribuită Cumpărare directă

HUSA PAT 140/200 FROTIR ADA CONF

Număr anunț
DA26678069
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
39512300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.644 RON
Valoare atribuită
2.644 RON
Data publicării
27.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.644 RON

din 2.644 RON estimat