Atribuită Cumpărare directă

Distrugator documente Fellowes M-8C, 8 coli, 15 l

Număr anunț
DA26666764
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana Lucian Blaga Alba (CUI 5253330)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30191000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,70 RON
Valoare atribuită
588,70 RON
Data publicării
26.10.2020 00:00
Data finalizării
27.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,70 RON

din 588,70 RON estimat