Atribuită
Cumpărare directă
Index pagini set 5 3,94 lei 19,70 lei 4,69 lei Bibioraft 5 cm carton buc 10 5,46 lei 54,60 lei 6,50 lei Biblioraft cu cutie 8 cm buc 5 8,45 lei 42,25 lei 10,06 lei Suport cub hartie buc 10 4,29 lei 42,90 lei 5,11 lei Marker Schneider 130 1-3mm buc 10 4,23 lei 42,25 lei 5,03 lei Capsator 9935 buc 5 35,75 lei 178,75 lei 42,54 lei Capse 23,13HD cutie10 4,10 lei 40,95 lei 4,87 lei Cartus 652 Color buc 5 62,18 lei 310,92 lei 74,00 lei Cartus 652 Negru buc 5 53,78 lei 268,92 lei 64,00 lei
- Număr anunț
- DA26677098
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
- Furnizor / câștigător
- ALEX IT & C SRL (CUI 24658179)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.001,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.001,30 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.