Atribuită
Cumpărare directă
1 buc Polizor unghiular (flex) fara fir Einhell PXC AXXIO, brushless, 8500 RPM, 18 V, disc 125 mm [4431140] 1 buc Pistol cu aer cald Steinhaus Start, PRO-HG2000, 2 trepte caldura 350/550°C, 4 accesorii [6426228029120] 1 buc Masina de gaurit si insurubat (bormasina) pe acumulator Makita HP347DWE, 14.4 V, 1400 RPM, 30 Nm [HP347DWE] 1 buc Set 6 accesorii KWB 49499176, burghie, carote, dornuri [49499176] 1 buc Set 3 dalti SDS-plus Bosch pentru beton si zidarie [2607019457] 1 buc Set biti si adaptor PRO-TS44 Steinhaus, 44 piese [6426228057093] 1 buc Set 13 burghie EVOTOOLS, metal hss titanat, 1.5-6.5 mm [674060] 1 buc Set biti si adaptor PRO-RTS32 Steinhaus, 32 piese [6426228057086] 1 buc Set biti, tubulare si adaptor PRO-TS26 Steinhaus, 26 piese [6426228057116] 1 buc Trusa multifunctionala 77 piese Heinner CTSM016, material chrome-vanadium [CTSM016] 1 buc Scara multifunctionala cu functie de egalizare din aluminiu Krause KR-033369, 4.55 m inaltime lucru, 3x6 trepte, pliabila [KR-033369] 1 buc Telemetru laser cu display Steinhaus Start X-40, 40 metri [6426228058427]
- Număr anunț
- DA26679138
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.894,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.894,07 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.