Atribuită
Cumpărare directă
D-Dimer latex 100 teste: Kit D-DIMER aglutinare latex. Continut kit: 100 teste. Impachetare: 1 kit = 100 teste. Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot. Kit D-DIMER agultinare latex. Continut kit: 80 teste. Descriere: test manual. Impachetare: 1 kit = 80 teste. Producator: DIALAB, Austria. Marcaj de conformitate CE si certificat de calitate pe lot.
- Număr anunț
- DA26685984
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.427 RON
- Valoare atribuită
- 3.427 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.