Atribuită
Cumpărare directă
Detergent lichid tensioactiv, pentru spalarea hainelor din bumbac, sintetice si mixte in masini de spalat dotate cu aparate de dozare automata. bidon 20 kg Produs foarte alcalin, bogat in complexanti si dispersanti pentru spalarea mecanica a rufelor din bumbac, sintetice si mixte. bidon 20 kg Inalbitor pe baza de apa oxigenata stabilizata, adjuvant pentru spalarea rufelor albe si colorate. bidon 20 kg Adjuvant pentru spalarea hainelor pe baza de inalbitor cu clor activ anorganic. bidon 25 kg Avizat de Comisia Nationala de biocide - Aviz 2614BIO/02/12.24 Metode de testare : EN 1040 , EN 1276 Activitate bactericida, funcigida, virucida, micobactericida, sporicida. Compozitie chimica:Peroxid de hidrogen 26%, Acid peracetic 5% Dezinfectant acid, puternic oxidant, nu produce spuma, lipsit de clor, se degradeaza biologic usor.Este eficient pentru toate tipurile de microorganisme chiar si in concentratii scazute si la temperaturi de actiune joase. Ideal pentru dezinfectia chimico termica a tesaturilor. Bidon 25 kg
- Număr anunț
- DA26671206
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.537,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.537,20 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.