Atribuită Cumpărare directă

Manualul DENVER 1 Formular de scorare manuala pentru DENVER 10 Instrumentar testare pentru DENVER 1 Formular PDQ categoria de varsta 0-9 luni pentru DENVER 10 Formular PDQ categoria de varsta 9-24 luni pentru DENVER 10 Formular PDQ categoria de varsta 2-4 ani pentru DENVER 10 Formular PDQ categoria de varsta 4-6 ani pentru DENVER 10 achizitia tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA26691866
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
Cod CPV
33156000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,25 RON
Valoare atribuită
864,25 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
02.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,25 RON

din 864,25 RON estimat