Atribuită
Cumpărare directă
Lenovo V15-ADA, 15.6" FHD (1920x1080) resolution, AMD Athlon Gold 3150U (Dual Core, 2.4 up to3.3 GHz, 1MB L2/4MB L3), Memorie 8GB RAM (4GB soldered, 1x 4GB DIMM), Stocare SSD M.2 256GB + 1TB HDD 5400rpm 2.5", AMD Radeon Graphics, no DVD , 4-in-1 card reader, 1xUSB2.0, 2xUSB3.1, HDMI,combo audio / microphone jack, no ethernet port , 802.11ac 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 5.0, M.2 Card, 65W round tip AC Adapter, 0.3 MP webcam included with monoaural microphone, HD Audio, Dolby Audio stereo speakers (1.5W x 2) included, numerical keypad, multimedia Fn keys , Sistem operare Win 10 Pro, Antivirus BitDefender – Garanție 24 Luni
- Număr anunț
- DA26685267
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IECEA MARE (CUI 29143424)
- Furnizor / câștigător
- GREEN IT & T SRL (CUI 27440364)
- Cod CPV
- 32000000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 28.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.