Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PIESE SI ACCESORII AUTOTURISME SI AUTOUTILITARE 1. Ulei motor--1l-d-- 2. Ulei motor--4l-d 3.filtru ulei d 4.Filtru comb-d 5.Ulei mot-40l 6.Filtru ulei--2 buc 7.Filtru comb-mat 8.Filtru comb 9.Prefiltru comb 10.Filtru aer 11.Antigel g12--4 buc 12.Filtru ulei unim 13.Filtru Comb. unim 14.Filtru aer unim 15.Apa distilata--6 buc 16.Stergator 60 17.Stergator 70
- Număr anunț
- DA26668946
- Autoritate contractantă
- SERVICII COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE PUCIOASA SCUP SRL (CUI 30531586)
- Furnizor / câștigător
- EST CAR SRL (CUI 24056424)
- Cod CPV
- 42124100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.479 RON
- Valoare atribuită
- 2.479 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.