Atribuită Cumpărare directă

POLISTIREN EPS 80/100 FATADA ADEZIV THERMOFIX PRO 25KG PROFIL COLT CU PLASA EJOT 2.5 ADEZIV GRESIE CEMFIX GP 25KG

Număr anunț
DA26689061
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
RURAL CONSTRUCT SRL (CUI 2847231)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,73 RON
Valoare atribuită
211,73 RON
Data publicării
28.10.2020 00:00
Data finalizării
29.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,73 RON

din 211,73 RON estimat