Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII VERIFICARE STINGATOARE p6 = 80 BUC X 14,00 LEI, FARA tva = 1120,00 LEI, fara TVA SERVICII VERIFICARE STINGATOARE p1 = 1 BUC X 6,00 LEI, FARA tva = 6,00 LEI, fara TVA SERVICII VERIFICARE STINGATOARE p2 = 8 BUC X 10,00 LEI, FARA tva = 80,00 LEI, fara TVA SERVICII VERIFICARE STINGATOARE p3 = 9 BUC X 10,50 LEI, FARA tva =94,50 LEI, fara TVA SERVICII VERIFICARE STINGATOARE G5 = 3 buc x 12,00 lei fara TVA = 36,00ei, fara TVA Total general valoare servicii verificare stingatoare portabile = 1336,50 lei, fara TVA
- Număr anunț
- DA26675214
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
- Furnizor / câștigător
- INTACT SERV S.R.L. (CUI 15133331)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.336,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.336,50 RON
- Data publicării
- 27.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.