Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru trei autovehicule din dotare perioada de valabilitate 12 luni :ASIGURARE RCA UTILAJ CLG848H, CLASA B1,ASIGURARE RCA DACIA DUSTER, CLASA B5,ASIGURARE RCA AUTOSPECIALA UNIMOG, CLASA B8.

Număr anunț
DA26696749
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
Furnizor / câștigător
DESTINE BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 21678074)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.283,80 RON
Valoare atribuită
2.283,80 RON
Data publicării
29.10.2020 00:00
Data finalizării
30.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.283,80 RON

din 2.283,80 RON estimat