Atribuită
Cumpărare directă
TRANSPORTUL INCLUS IN PRET . OPERATORUL ECONOMIC TREBUIE SA DETINA CONT LA TREZORERIE IN VEDEREA EFECTUARII PLATILOR DE CATRE AUTORITATEA CONTRACTANTA. FACTURA VA FI TRANSMISA ODATA CU LIVRAREA PRODUSULUI. Date tehnice Materiale detectabile Ţevi din material plastic pline cu apă, metale feroase, neferoase, substructuri de lemn, conductori aflaţi sub tensiune Adâncime de detectare maximă 120 mm Adâncime de detectare oţel, max. 120 mm Adâncime de detectare oţel, max. 120 mm Adâncime de detectare conductori sub tensiune, max. 60 mm Adâncime de detectare, substructuri de lemn, max. 38 mm Precizie ± 10 mm Deconectare automată, aprox. 5 minute Greutate, aprox. 0.5 kg Funcţie suplimentară Dual Power (10,8 V/4 x 1,5 V LR6 AA); Centre finder cu afişaj al direcţiei obiectului Set de livrare: Adaptor baterie Ambalaj carton Baterii alcaline (4 buc) Card Quickstart - pornire rapida (montat) Cutie carton L-BOXX ready incl. insertie L-BOXX + 2 x acumulatori de 12 V, 1.5 ah Ah + Încărcător rapid GAL1230CV Despre produs Adancime maxima de detectare 120 mm! Materiale detectabile: Ţevi din material plastic pline cu apa, metale feroase, neferoase, substructuri de lemn, conductori (aflati sub tensiune) Specificatii produs (general): Dual power source: alimentarea este posibila atit cu un acumulator de 10,8 V-LI, cit si cu baterii alcaline standard Masurarea spot in lCul masurarii prCedurale permite detectarea pe suprafete foarte mici
- Număr anunț
- DA26693901
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI 29275212)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 35124000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.284 RON
- Valoare atribuită
- 1.284 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.