Atribuită
Cumpărare directă
DAB 13-2722120 BEC P LED230V E27 12W 6400K -- 15 BUC X 7.16 BACH 392450 DERULATOR CU TAMBUR PVC 50M 4XSCHUKO 3X2.5 -- 1 BUC X 342.68 LOHUIS CORP STRADAL LED 15W PANOU SOLAR SI SENZOR MISCARE -- 2 BUC X 163.01 PHILIPS STARTER S10 36W (4-65W) -- 25 BUC X 1.47 PHILIPS TUB NEON 18W/865 MASTER TL-D SUPER 80 -- 25 BUC X 6.3 PHILIPS TUB NEON 36W/865 MASTER TL-D SUPER 80 -- 12 BUC X 7.25 ALSU INTRERUPATOR PT -- 1 BUC X 9.05 ALSU PRIZA DUBLA CP PT -- 1 BUC X 10.05 CYYF 3X2.5 -- 35 M X 3 DAB 3-373010 PROIECTOR LED SLIM 30W ANTRACIT 6400K -- 2 BUC X 41.5 TRACON KL600B LANTERNA LED CU ACUMULATOR -- 3 BUC X 73.34 RE BOCANC LABRADOR 2560 -- 3 BUC X 358 PHILIPS STARTER S2 18W (4-22W) -- 25 BUC X 1.41 DULIE PVC DREAPTA -- 1 BUC X 8.3 ERSTE LANTERNA REINCARCABILA LED 1X5W -- 3 BUC X 22 ELBI TRIPLU STECHER PLAT FARA CP -- 2 BUC X 2.77 SP BEC LED 18W A80 E27 6400K BRAYTRON -- 1 BUC X 13.7 DAB 00-802 BALAST MAGNETIC 18W 230W -- 2 BUC X 11.5 RE MANUSI FLEXIGREY 1603 -- 4 BUC X 3.53 RE BOCANC LABRADOR 2560 -- 5 BUC X 358
- Număr anunț
- DA26703367
- Autoritate contractantă
- Comuna Dumitrita (CUI 15050988)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.514,38 RON
- Valoare atribuită
- 4.514,38 RON
- Data publicării
- 30.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.