Atribuită
Cumpărare directă
Produsele sunt necesare in cadrul proiectului " Cercetare de excelență pentru evaluarea și monitorizarea poluantilor emergenti în ecosistemele acvatice continentale" - CNFIS-FDI 0531.Serviciile se vor presta in baza contractului incheiat cu beneficiarul. Pentru incheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins din care sa reiasa obiectul de activitate si reprezentantii legali, informatii privind plata si cota TVA-ului.
- Număr anunț
- DA26694626
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
- Cod CPV
- 38000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.609,52 RON
- Valoare atribuită
- 7.609,52 RON
- Data publicării
- 29.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.